۱۳۹۸ جمعه ۱ شهريور
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
برگزاري چهارمين جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي در سال 97
برگزاري چهارمين جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي در سال 97 به گزارش واحد روابط عمومي، چهارمين جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان در سال 97 در محل سالن اجتماعات فرمانداري تشكيل شد .

به گزارش واحد روابط عمومي، چهارمين جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان در سال 97  در محل سالن اجتماعات فرمانداري تشكيل شد .

پس از تلاوت آياتي از كلام ا... مجيد ،دكتراحمدي ضمن خوشامدگويي و تقدير از همكاري صميمانه اعضا كارگروه از پيگيري هاي فرماندار شهرستان و اقدام هاي انجام شده تقدير و تشكر كرد.

 
 

وي با اشاره به "بسيج سلامت نوروزي" افزود:" در راستاي اجراي برنامه بسيج سلامت نوروزي بازديد از كليه مراكز تهيه ، توزيع و فروش موادغذائي و اماكن عمومي، توسط بازرسان و كارشناسان بهداشت محيط با تجهيزات پرتابل بازرسي در مدت زمان اجراي برنامه در قالب تيم هاي عملياتي و نظارتي و كشيك در سطح شهرستان از 20 اسفند ماه لغايت 15 فروردين سال ( از ساعت 8 صبح لغايت 10 شب )در ساعات اداري و غير اداري حتي ايام تعطيل حضور فعال خواهند داشت.

هدف از اجراي اين طرح ، تشديد كنترل و بازرسي هاي بهداشتي به منظور حفظ و ارتقاء سلامت  مسافران نوروزي و شهروندان، پيشگيري از بيماري هاي قابل انتقال ازطريق آب و غذا، ارتقاء ايمني موادغذائي و بهداشت محيط اماكن است."  

در ادامه قلي زاده معاون فرماندار تاكيد نمودند در بازديد هاي كشيك نوروزي در زمان عصر ادارات و سازمان هاي مرتبط با شبكه بهداشت همكاري لازم را داشته باشند و  پس ازشنيدن نظر اعضاي كارگروه سلامت و امنيت غذايي در خصوص دستور كار جلسه، دستورات لازم به منظور رفع مسائل و مشكلات موجود صادر كرد .

 
منبع: شبكه بهداشت و درمان خوسف تعداد بازدید: 79 تاریخ درج: 1397/12/14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبی- شهرستان خوسف - خیابان شهید بهشتی- کوچه1- شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوسف
تلفن تماس : 05631638503      دورنگار :05632474290        کد پستی : 9735141776        پست الکترونیک:  Khousf.Edari@BUMS.AC.IR    

ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal